Trends Ideas Business Inspiration Future

Vormor – tłumacz idealny

Mówili „ucz się języków”. I słusznie.

Jednak zdarza się, że i ta umiejętność jest niewystarczająca. Czasem jesteś za granicą i rozmówca nie zna angielskiego. Czasem musisz zapoznać się z dokumentami w obcym języku.

W takich sytuacjach zamiast polegać na innych z pomocą przychodzi Vormor.

To urządzenie działające w oparciu o zaawansowany algorytm translacyjny łączący zarówno treść jak i mowę. Możesz więc zeskanować tekst a Vormor w pół sekundy go przetłumaczy na jeden ze 112 języków.

Jeżeli jesteś na spotkaniu biznesowym z obcokrajowcem Vormor może stanowić jego doskonałe wsparcie – wyposażony w podwójne mikrofony, rozpoznaje języki i akcenty lepiej niż dostępne na rynku aplikacje.

Chcąc przetłumaczyć treść wystarczy nacisnąć przycisk w eleganckim urządzeniu i nagrać treść a Vormor wykona swoje zadanie.

Na oficjalne spotkania producenci przewidzieli także zestaw bezprzewodowych słuchawek zapewniając dyskrecję tłumaczenia.

Vormor ma możliwość nagrywania czy zapisywania zeskanowanej treści, które z łatwością można eksportować do komputera.

Świetnie radzi sobie w podróży, również offline. Czas wytrzymałości baterii to 8 godzin ciągłej pracy.

Vormor może być także świetnym gadżetem dla osób, które zwyczajnie nie posługują się językami obcymi np. rodzice czy dziadkowie. Z takim gadżetem zwiększy to komfort a może nawet zachęci do podróży poza kraj.

Aktualnie urządzenie jest do zamówienia w preorderze za niecałe 600 zł. Czas dostawy to prawdopodobnie kwiecień 2021, a więc już niebawem.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę.