Trends Ideas Business Inspiration Future

UPON. Nowoczesne biurko elektryczne.

Współcześni ludzie siedzą. Głównie przy biurkach, często w tej samej pozycji przez kilka a nawet kilkanaście godzin dziennie.

Już wiele powiedziano na temat szkodliwego wpływu siedzenia na ciało, sprawność, posturę człowieka. Powstało wiele pomysłów na rynku np. biurko, przy którym możesz stać.

Pomysł ciekawy, ale pomysłodawcy UPON poszli dalej.

UPON to burku, w którym prócz regulacji wysokości, możliwa jest także zmiana głębokości w poziomie czy kąt nachylenia blatu. Możesz przy nim siedzieć, ale pracować także na stojąco.

Wysokość biurka można regulować od 650 do nawet 1300 cm.

Kąt nachylenia od 0 do 35 stopni. Nie ma jednak obaw, że Twój laptop czy papiery zsuną się z blatu – biurko zawiera nano silikonowy pasek, które temu zapobiega.

Oczywiście, to nie wszystkie zalety biurka. Posiada zaawansowany panel z nanopowłoką, która zapobiega zostawianiu odcisków palców. Powłoka ta także sprawia, że jego powierzchnię można szybko i dokładnie wyczyścić.

Jest odporny na ścieranie, wodę, wysokie temperatury i pleśń.

UPON posiada także uchwyt do monitora, zawsze więc będzie na odpowiednim poziomie.

A co jest najciekawsze?

Jeśli należysz do tych osób, które lubią się ‚zasiedzieć’ przy laptopie, UPON przypomni Ci, że czas zmienić pozycję. Możesz ustawić przypomnienie w różnych godzinach, w zależności od Twoich potrzeb.

UPON dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

UPON w całym zestawie z dodatkami można zamówić w preorderze za 2,399$ i oczekiwać jego dostawcy w styczniu 2021.

References: indiegogo