Trends Ideas Business Inspiration Future

SPACE KOTTY. Nowoczesna kuweta dla ukochanych futrzaków.

Koty rządzą człowiekiem, czy tego chcemy czy nie. Człowiek zrobi dla swojego kota wszystko.

 

Każdy posiadacz futrzaka musi zapewnić mu jego własną kocią toaletę – kuwetę. Na rynku pojawiło się już wiele opcji, ale projekt nad którym pracuje polska firma myKotty przebija je wszystkie.

 

SPACE KOTTY to propozycja nowoczesnej kuwety. Futurystyczny design sprawia, że staje się estetycznym dodatkiem w domu, którego nie trzeba ukrywać po kątach.

 

SPACE KOTTY może być zamknięta, otwarta, lub otwarta jedynie w połowie. Zbudowana tak, by z łatwością przenieść ją w inne miejsce (10 kg) oraz wymienić żwirek naszemu pupilowi. Twórcy skupili się także na czystości, chcąc zaprojektować możliwe sterylną przestrzeń dla kotów.

 

Dzięki bakteriobójczym lampom UV-C neutralizowane są bakterie, wirusy, grzyby i pleśń. To sprawdzona technologia, która zabija aż 99,9% patogenów w ciągu sekund, bez dodatku chemii i skutków ubocznych dla zwierzaka.

 

Lampa to jedno. Twórcy, chcąc uczynić SPACE KOTTY „najczystszą kuwetą w historii” dodali również cichy, wydajny system składający się z wentylatora połączonego z filtrem przeciwpyłkowym z węglem aktywnym, co eliminuje nieprzyjemne zapachy.

 

Za projektem myKotty stoi coś więcej niż sterylna kuweta.

 

Problemy urologiczne oraz nadwaga to najczęstsze problemy zdrowotne kotów. SPACE KOTTY pozwala na monitorowanie tych dwóch obszarów, dzięki notowaniu częstotliwości korzystania z kuwety, spędzonego w niej czasu, wagi kota oraz ilość odpadów.

 

Właściciel futrzaka na bieżąco może kontrolować te parametry, otrzyma także informacje, gdy aplikacja wykryje jakieś nieprawidłowości.

 

Kuweta przygotowana jest także dla właścicicieli kilku kotów, które identyfikowane są przy pomocy chipów (jeśli koty je mają) lub obroży zakładanej zwierzęciu.

 

Przy projekcie, myKotty współpracowało kilkoma firmami, które pomogły w stworzeniu funkcjonalnego prototypu, designu, testów, stworzenia aplikacji mobilnej, wideo, grafik i promocji. Należą do nich Mindsailors, UCH studio, Netizens, Minima, Alchemi, Jellop, Proper Propaganda, Crossprom.

 

W tej chwili projekt jest w fazie zbierania środków na platformie kickstarter, gdzie można wesprzeć projekt.

 

Start produkcji przewidywany jest na grudzień 2020, a dostawa już w marcu 2021.

 

Wszystkich kocich rodziców i przyjaciół futrzaków zapraszamy do zapoznania się z projektem: https://www.kickstarter.com/projects/mykotty/space-kotty-smart-litter-box?fbclid=IwAR0v636Hpn1RB8yfaG27b80MlxdCzvCubf1gsZq8eaKxlsfsV4zwsVY1xnw

Credits: https://www.mykotty.pl/

Instagram: https://www.instagram.com/mykotty/