Trends Ideas Business Inspiration Future

Sensoria Core Pair

Wszystko staje się inteligentne, nawet skarpetki.

Sensoria Core Pair powiedzą o Twoim biegu wszystko. Od liczenia kroków, prędkości, odległości, kalorii, wysokości, aż do rytmu biegu, badania techniki lądowania i ocenę jej wpływu na marsz i bieg.

A to jeszcze nie wszystko!

Skarpety mogą pomóc zidentyfikować styl i technikę biegu, które są kontuzjogenne.

A to wszystko dzięki czujnikom,którymi naszpikowana jest Sensoria. Sparowane są z odłączanym, chłodnym rdzeniem Bluetooth Smart i dodatkowo zintegrowane z aplikacją mobilną, która pomoże w trakcie treningu poprzez wskazówki głosowe, ale dostarczy wszystkich niezbędnych informacji.

Pomoże osiągnąć cele, poprawić wydajność i zmniejszyć ryzyko kontuzji w trakcie nieprawidłowej techniki biegu.

Sensoria Run v2.0 (bo tak nazywa się aplikacja) otrzymujesz graficzną reprezentację i analizę trendów po każdej sesji treningowej.

W aplikacji możesz porównać swoje wyniki nawet w kontekście butów, które nosisz – zawiera bazę ponad 8 tysięcy modeli. Mało tego, wbudowany licznik kilometrów da znać, że potrzebujesz nowej pary.

Wydaje się, że Sensoria Core Pair to skarpetki przydatne dla wszystkich, którzy chcą dokładnie analizować swój progres treningowy. Szczególnie mogą przydać się profesjonalistom, ale też amatorom startującym w zawodach.

Jedyne ograniczenie to konieczność posiadania smartfona obsługującego Bluetooth Smart, co dla modeli iPhone oznacza 4S i nowsze.

Takie skarpetki nie mogą być tanie. Sensoria Core Pair to cena 398$, ale kolejna para to koszt 49$ (wynika to z konieczności zakupu dołączonych do pary czujników).

References: sensoriafitness