Trends Ideas Business Inspiration Future

Retroblind

Na wstępie sytuacja z życia wzięta. Ludzie wprowadzają się do pustego mieszkania, bez zasłon, rolet, niczego. Żyją w nim 4 lata podczas których nie udało się zainstalować karnisza, zasłon, rolet, niczego.

Być może kogoś to dziwi, w końcu żaden problem kupić karnisz, użyć wiertarki, zawiesić zasłony ( a najpierw je wybrać i kupić!), a jednak mieszkanie wynajmowane, pozostawia się po sobie ślady itd.

Dlatego produkt, który tym razem pokazujemy wydaje się być wyjątkowo użyteczny, potrzebny i stosunkowo niedrogi.

Czym jest Retroblind?

To oczekujące na patent rozwiązanie dla tych, dla których problem stanowi instalacja karnisza. To produkt, który można podczepić bez ingerencji w ściany wraz z zasłoną, którą możesz łatwo dostosować do rozmiarów danego okna.

Nie musisz pożyczać wiertarki, kupować specjalnego kleju. Nie pozostawia żadnych szkód. Wystarczy przyssać jedną część do okna.

Ale to nie wszystko. Retroblind pozwala na izolację okna, bez ‚ucieczki’ ciepła.

I umówmy się, może nie jest to rozwiązanie wyjątkowo designerskie. Raczej nie stanowi ozdoby, lecz spełnia swą funkcję, szczególnie jeśli wynajmujesz mieszkanie i nie chcesz inwestować w jego urządzanie zbyt dużo.

W tej chwili produkt jest w fazie zbiórki pieniędzy i preorderów. Możesz kupić je po okazyjnej cenie 29 £ w kolorze czarnym lub niebieskim (cena regularna – 49£).

Szacowany czas przesyłki to marzec 2021.

References: kickstarter