Trends Ideas Business Inspiration Future

Respira. Hydroponiczny ogród w Twoim domu.

Człowiek potrzebuje kontaktu z naturą bez dwóch zdań. Szczególnie, jeśli większość czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach.

W ostatnich latach, głównie w social mediach, nastał trend na zapełnianie swoich domowych przestrzeni ciekawymi roślinami. I świetnie. Jest to potrzebne, a wręcz konieczne, gdy jesteśmy zamknięci w czterech ścianach.

Firma New Earth Solution zauważyła to już parę lat temu wprowadzając (początkowo) do pomieszczeń biurowych żywe, zielone ściany.

Mają dwie główne zalety: pomagają w odprężeniu i polepszeniu koncentracji oraz oczyszczają powietrze.

Jednak, szczególnie w tym roku, wielu pracowników przeniosło swoją pracę do domów. Dlaczego nie zaproponować także im takiego rozwiązania?

Mniej więcej, tak powstał projekt -Respira.

To inteligentny ogród hydroponiczny, który ‚dba o siebie’. Optymalizuje zdolność do usuwania zanieczyszczeń z pomieszczeń dzięki biofiltracji.

Dostępny w trzech rodzajach, ze światłem lub bez, a także z podstawą lub bez niej (możesz powiesić swój ogród na ścianie).

Ogród hydroponiczny oznacza, że rośliny – a dokładniej ich korzenie- znajdują się w wodzie. Co musisz zrobić to dolać wody raz na 10 dni oraz substancji odżywczych raz na pół roku.

Więcej dla zainteresowanych na stronie producenta.

Cena: w tej chwili promocyjna od 629,99$. Bez kosztów przesyłki.

References: respira