Trends Ideas Business Inspiration Future

MySoda

Nie jest to pierwsze urządzenie z pomocą którego ‚przygotujesz’ w domu wodę gazowaną. Jednak większość z nich, po pierwsze wyprodukowana jest z plastiku, po drugie, jest brzydka.

Przynajmniej według przepytanych respondentów i producentów urządzenia, którzy skupili się na tych dwóch elementach w trakcie projektowania.

MySoda wykonana jest z biokompozytu na bazie drewna pochodzącego z pozostałości przemysłu drzewnego.

99% materiałów odnawialnych i drewnopochodnych, w tym 60% biokompozytu zawierającego odnawialny olej talowy (produktu ubocznego wytwarzania celulozy) i w 40% z włókien drzewnych.

Drugą kwestią, z którą rozprawili się producenci MySoda był design.

David Solomon, CEO powiedział:

„Chcieliśmy wprowadzić do kategorii produktowej zupełnie nowe urządzenie – pozbawione plastiku, co wyróżnia go spośród wielu innych, drobnych produktów AGD. Badania konsumenckie wykazały równie, że design urządzeń do wytwarzania wody gazowanej nie podoba się konsumentom. Wraz z naszymi partnerami przez trzy lata prowadziliśmy bezkompromisowy rozwój produktów i stworzyliśmy urządzenie przyjemne dla oka, z materiału przyjaznego dla środowiska”.

MySoda to ciche, eleganckie urządzenie , dostępne w kilku kolorach. Do jego obsługi nie potrzeba żadnej dodatkowej energii, jedynie cylindrów z CO2 do wielokrotnego użytku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

References: mysoda