Trends Ideas Business Inspiration Future

Hendrick’s Gin i jego rower

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, znany szkocki producent alkoholi Hendrick’s Gin zaprojektował bardzo elegancki rower stacjonarny.

Ale nie byle jaki! W dodatku designem znacząco odbiega od standardowych rowerów stacjonarnych, do których przyzwyczaili nas ich producenci.

Na tym urządzeniu możesz delektować się pyszną kawą lub drinkiem, czytać książkę i jednocześnie pedałować tempem spacerowym. Wszystko dla Twojej przyjemności.

Z resztą, na stronie marki możemy dowiedzieć się, że to „zachwycająco skomplikowane stacjonarne urządzenie do pedałowania, które oferuje spokojną, przyjemną alternatywę dla domowych urządzeń do ćwiczeń dostępnych obecnie na rynku”.

I chyba trudno w to nie wierzyć.

Vance Henderson, szkocki ginmaker i ambasador marki w USA mówi:

” Naszym zdaniem nowoczesna urządzenia do ćwiczeń są wymagające i natrętnie starają się poznać Twoje tętno, a następnie dzielić się poziomem sprawności z innymi”.

I dodaje: „Wybierz dobrą powieść, pobudź swój umysł i pedałuj we własnym tempie. W Hendrick’s wolimy łagodniejsze formy wysiłku połączone ze stymulacją intelektualną, uzupełnioną pysznym koktajlem”.

Najlepiej marki Hendrick’s rzecz jasna.

Jeśli jednak potrzebujesz dowodu swojej pracy, zainstalowana żarówka zaświeci się pod wpływem pedałowania.

Cena 2,493,11$ bez kosztów przesyłki.

References: hendricksgin