Trends Ideas Business Inspiration Future

GreenPee. Publiczny pisuar i donica w jednym.

Korzystanie z publicznych toalet może być prawdziwie nieprzyjemnym doświadczeniem. Dlatego, głównie Panowie, często korzystają z zakamarków miasta chcąc ulżyć swoim potrzebom. Jednocześnie powodują nieprzyjemne zapachy w mieście.

Firma GreenPee z Amsterdamu, otrzymawszy liczne prośby, postanowiła pomóc rozwiązać ten problem. Rozwiązanie miało być nie tylko funkcjonalne, ale i atrakcyjne wizualnie.

GreenPee przygotowało projekt funkcjonalny i zrównoważony. GreenPee nie musi być podłączony do żadnej sieci kanalizacyjnej w mieście czy sieci wodociągowej.

GreenPee zawiera pojemnik na mocz wypełniony włóknami konopnymi, których zadaniem jest m.in. neutralizacja zapachów. Wytworzona mieszanka stanowi naturalny kompost, który można wykorzystać w przestrzeni miejskiej, na skwerkach czy parkach, bez użycia chemii.

Co więcej, GreenPee posiada praktyczny system nawadniający z pojemnikiem 30-litrowym, który zbiera wodę deszczową, nawadniając jednocześnie posadzone w donicy rośliny.

Póki co, GreenPee jest rozwiązaniem głównie dla Panów, jednak przez łatwość załatwiania swoich potrzeb w dowolnym miejscu, może okazać się bardzo skutecznym rozwiązaniem.

Produkt stworzony jest w dwóch wersjach ze stali nierdzewnej. Jest odporny na ewentualne próby wandalizmu. Możliwe jest nadrukowanie na nich logo firmy.

Credits: https://greenpee.nl/