Trends Ideas Business Inspiration Future

GOOVIS LITE

Wyświetlacz 3D jakiego dotąd jeszcze nie było.

Posiada 9-krotnie gęstszy obraz niż iPhone 12 PRO z 53 PPD (Pixel Per Degree) co oznacza, że obraz będzie ostrzejszy, gładszy i bardziej żywy i szczegółowy.

W ‚tradycyjnych’ zestawach tego typu korzysta się z tzw. pojedynczych soczewek Fresnela lub soczewek asferycznych. Dla użytkownika oznacza to zniekształcenie obrazu o 15% lub nawet więcej.

W GOOVIS LITE ta różnica jest nawet 10-krotnie mniejsza, a kolory różnią się w granicach kilku mikrometrów. I znowu, dla użytkownika oznacza to,że wyświetlany obraz będzie bardzo wyraźny.

Co ciekawe, indywidualne soczewki z regulacją dioptrii i ultra wysoką dokładnością wyświetlania od +3D i -8D eliminują podwójne widzenie, zły kontrast czy też zawroty głowy.

Najciekawszy dla niektórych może okazać się wirtualny ekran i przekątnej 600 cali (przeszło 1,5 metra!) z szerokim polem widzenia 42 stopni w dowolnym momencie.

W kwestiach technicznych, urządzenie obsługuje USB-C i HDMI. Zaopatrzony jest w powerbank, ponieważ z GOOVIS korzystać bezprzewodowo.

Współpracuje z Andoidem, iOS, Mac OS, Windows,ale też obsługuje DLAN, Miracast Airplay, EZMira. Prościej – jest kompatybilny ze smartfonami, laptopami, tabletami, konsolami. Możesz grać, oglądać filmy, ćwiczyć, w zasadzie wszystko jest w zasięgu ręki, jak piszą producenci.

Cena w preorderze 349$ w zestawie. Przewidywany czas przesyłki to marzec 2021.

References: kickstarter