Trends Ideas Business Inspiration Future

Gadżet dla pracowników

Historia powstania tego produktu zasługuje na to, by puszczać ją dalej. Bo oto jest firma, która dla zdrowia swoich pracowników postanowiła kupić im stojaki na biurko tak, by mogli pracować również na stojąco.

Oczywiście, na rynku dostępne są takie biurka, ale celem nie była wymiana wyposażenia a polepszenie komfortu i zdrowia pracowników.

Okazało się, że wprawdzie można je kupić, ale z kartonu o brzydkim wyglądzie.

Cóż więc taka firma powinna uczynić jeśli nie zająć się produkcją takich stojaków. Okazało się, że sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje, dlatego do projektu zatrudniono inżyniera lotniczego i inżyniera mechanika.

Stworzenie dobrego projektu i wybranie najlepszych surowców zajęło 6 miesięcy. I tak firma idąc za zapotrzebowaniem swoich pracowników stworzyła odrębny dział produkujący właśnie stojaki na biurko.

Ale jest coś jeszcze, co sprawia, że cały projekt jest godny uwagi – wszystkie procesy są przejrzyste i uczciwe, od wyboru zrównoważonych surowców, przez godne wynagrodzenia po strukturę firmy opartej na wymianie wiedzy między pracownikami. Coś, co rzadko się spotyka, zazwyczaj firmy mają swoje struktury, osobne działy a wiedza trzymana jest raczej w głowach specjalistów.

Wracając do produktów, dostępne są trzy różne projekty, w zależności od potrzeb. Ceny wahają się od 189€ do 299€. Czas przesyłki to 3-5 dni roboczych.

References: standsome