Trends Ideas Business Inspiration Future

Everest dla miłośników whiskey

Dla ludzi z ambicją, którzy pragną tylko najlepszego.

Tak pomysłodawcy reklamują swój produkt.

Bo faktycznie, nie są to zwyczajne szklanki do picia whiskey.

Po pierwsze, dzięki patentowi chill-charge system są w stanie schłodzić napój w ciągu zaledwie 18 sekund. Bez dodawania kostek lodu, a więc rozwadniania alkoholu.

Jak to się dzieje? Chill charge system osadzony jest w szklance. Oczywiście, by mógł chłodzić whisky, sam musi być przechowywany w zamrażarce.

Po drugie, w szklance faktycznie znajduje się mała replika Mount Everest. Dzielona na Base Camp, Camp II i the Summit, wskazują ilość alkoholu w szklance.

Po trzecie, dzięki górze szybciej uwalniają się najlepsze aromaty i smaki whiskey zwiększając wrażenia smakowe. A to dlatego, że spływający alkohol tworzy falę. ta z kolei ma powodować maksymalne utlenianie zmuszając jednocześnie do wyparowania większej ilości etanolu.

Zestaw szklanek może uzupełnić wyjątkowa karafka z bezołowiowego szkła krystalicznego. Jej ergonomiczna konstrukcja bardzo dobrze leży w dłoni podczas nalewania.

Jej szklany, precyzyjny korek zapewnia niemal hermetyczne zamknięcie alkoholu zachowując jego aromat wewnątrz.

Cena zależy oczywiście od zestawu.

Zestaw czterech szklanek w preorderze to koszt od 49$, bez przesyłki.

Zestaw z karafką od 89$, także bez przesyłki.

Przewidywany czas dostawy to kwiecień 2021. Ale uwaga, jeśli chcielibyście zrobić świąteczny prezent możecie w preorderze zakupić kartę prezentową. Można ją wydrukować i wręczyć po opłaceniu zamówienia.

Po więcej informacji odsyłamy tutaj.

References: kickstarter