Trends Ideas Business Inspiration Future

Eleganckie okulary i słuchawki w jednym.

Dziś kolejny ciekawy produkt. Bose Frame Soprano to eleganckie okulary przeciwsłoneczne z polaryzowanymi soczewkami oraz wbudowaną technologią Bose Open Ear Audio, która dostarcza dźwięk bez konieczności noszenia słuchawek, dzięki wbudowanej, dyskretnej technologii w zausznikach.

Dźwięk jest nie tylko realistyczny, ale pełny i głębszy, a innowacyjna konstrukcja zapobiega rozprzestrzenianiu się dźwięku poza słuchacza. Odtwarzanie muzyki jest dyskretne i wygodne jak nigdy dotąd.

Co więcej, okulary wyposażone są w zaawansowany system mikrofonowy tak, by w trakcie rozmowy wyłapywać głos mówiącego przy jednoczesnej redukcji szumu i hałasu wokół.

Czujnik ruchu zapewnia łatwą obsługę – regulację głośności, dostęp do asystenta głosowego w telefonie z pomocą opuszka.

Jeśli je zdejmiesz i odwrócisz do góry nogami, okulary wyczują ruch i wyłączą się.

Soczewki polaryzacyjne są trwałe, nie ulegają łatwo uszkodzeniu czy zarysowaniom. W konstrukcji zastosowano zawiasy ze stali nierdzewnej.

Soczewki są łatwo wymienialne dzięki czemu możliwy jest inny wygląd okularów w ciągu chwili. Jeśli masz wadę wzroku, nie ma problemu. Soczewki zostaną przygotowane specjalnie pod Twoje potrzeby.

Cena funkcjonalnych okularów wynosi 249,95$

 

Więcej informacji o okularach: https://www.bose.com/en_us/products/frames/bose-frames-soprano.html#v=bose_frames_soprano_black&utm_medium=GadgetFlow&utm_campaign=GadgetFlow